Yardım & Kullanım

SIK SORULAN SORULAR

1-  Satın aldığım İndirimli Ayakkabı ürününü numara değişimi yapabilir miyim?

Ürün stoklarımızda mevcut ise ürünün büyük ve ya küçük numaraları ile değişim yapabilmek mümkündür.

2-Ürünü iade etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günden 14 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünün orjinal kutusu bozulmamış, ürün kullanılmamış ve bozulmamış, tüm fatura nüshaları ile iade sebebinizi, gerekli notunuzu faturanın arka yüzünde bulunan iade & değişim formuna yazarak, anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderebilirsiniz.

3- İade süreniz ne kadardır?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre iade süresi kanunen 14 gündür.

4- İademi hangi adrese göndereceğim?

İade adresimiz “6140 Sk. Egemenlik Mahallesi No 1/A 1/B Ayakkabıcılar Sitesi Işıkkent Bornova - İZMİR

5- Sipariş ettiğim ürün defolu ve ya yanlış gelmiş ise ne yapmam gerekir?

Sipariş verdiğiniz ürün stoklarımızda buluyor ise değişimi yapılacak ve yeni ürün tarafımızca size ücretsiz olarak gönderilecektir. Eğer ürün stoklarımızda mevcut değil ise ürün iadesi yapılacaktır.

6- Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizden yapmış olduğunuz 75 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 75 TL altı alışverişlerinizde ise 5TL kargo ücreti alınmaktadır. Ayrıca “Kapıda Ödeme” seçeneğini kullanarak oluşturduğunuz siparişlerinizde 8 TL hizmet bedeli uygulanmaktadır.

7-Siparişimi havale/EFT yoluyla ödemesini yapabilir miyim?

Ödemenizi kredi kartıyla yapmak istemezseniz kendi banka hesabınızdan havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail yoluyla ile bilgilendirme yapacaktır.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş gününü kapsayan dönemde havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatikman iptal edilir. İşlem açıklamasında Sipariş Numarası bulunmayan ödemelerin onayı gerçekleştirilememektedir.

8- Kargom hangi firma ile gelecek?

Sipariş ettiğiniz ürününüz anlaşmalı olduğumuz SÜRAT KARGO ile gönderilecektir.

9- Ürünlerinizi toptan sipariş verelebilir miyim?

Evet, verebilirsiniz. Hem web sitemizde bulunan ürünlerimizi hem de stoklarımızda bulunan diğer modellerimizi toptan olarak sipariş verebilirsiniz. [email protected]  bize ulaşabilirsiniz.